Realizacje

2022
Forest Villa usytuowany jest w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Bukówka. realizowana inwestycja przeznaczona jest dla osób, które cenią spokój i kontakt z przyrodą co umożliwi lokalizacja obiektu w sąsiedztwie lasu i rezerwatu przyrody „Wietrznia”. Z myślą o środowisku i lepszym komforcie mieszkania w nowej inwestycji, zaprojektowane są pompy ciepła, które będą zasilać budynek w ciepłą wodę użytkową i centralne ogrzewanie. W budynku znajdzie się 16 apartamentów z balkonami o powierzchni od 32 m2 do 120 m2, komórki lokatorskie, miejsca postojowe w podziemnym garażu i na zewnątrz. Zakończenie inwestycji planowane na rok 2022. Inwestycję wykonujemy w ścisłej kooperacji z firmą WD Budownictwo.

Forest Villa
Forest Villa

Forest Villa – widok ogólny

Kielce - Forest Villa - wizualizacja nr 5

2021
Osiedle Morcinka to kameralna inwestycja czterech domów w zabudowie szeregowej usytuowanych na pograniczu Kielc i Domaszowic w cichej i spokojnej okolicy. Zakończenie inwestycji planowane jest na rok 2021. Inwestycję wykonaliśmy w ścisłej kooperacji z firmą WD Budownictwo.

Osiedle Morcinka Front
Osiedle Morcinka Front
Osiedle Morcinka Ogródki
Osiedle Morcinka Ogródki

2020
Osiedle Łanowa to inwestycja zakończona w 2020 roku, składająca się z dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w malowniczej i spokojnej dzielnicy Kielc „Dyminy”. Inwestycja zrealizowana przez spółkę WJD Budownictwo, której jesteśmy współudziałowcami. 

Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa
Osiedle Łanowa

2017
Apartamenty Jasna inwestycja zakończona w 2017 roku – budynek usytuowany w samym Centrum Miasta, przy cichej i spokojnej ulicy Jasnej. Kameralny obiekt o gabarytach dostosowany do istniejącej w otoczeniu zabudowy oferował 5 mieszkań stanowiące drugą i trzecią kondygnację, 1 lokal usługowy na parterze. Do każdego lokalu mieszkalnego miejsce postojowe w podwórzu. Inwestycję wykonaliśmy w ścisłej kooperacji z firmą WD Budownictwo.

Apartamenty Jasna Front
Apartamenty Jasna Front
Apartamenty Jasna Podwórze
Apartamenty Jasna Podwórze