O nas

Forest Villa
Forest Villa

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 2009 roku. Oferujemy prace budowlane w zakresie remontów, wykończenia, projektowania i wznoszenia obiektów budowlanych. Od 2015 roku nasza firma zajmuje się również branżą deweloperską. Podczas prac deweloperskich, zarówno w zakresie projektowym, jak i wykonawczym współpracujemy ściśle z firmą WD Budownictwo

Współpracujemy zarówno z instytucjami publicznymi jak i firmami oraz osobami prywatnymi. Prowadzone prace wykonujemy przy udziale doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców oraz dostawców. Przy realizacji każdego zadania przestrzegamy zasad etyki i sztuki budowlanej. Stawiamy na jakość, rzetelność, terminowe wykonanie. Równie ważna jest dla nas współpraca z inwestorem i klientem na każdym etapie realizacji.

Rosnące wymagania i standardy w branży budowlanej powodują, że wciąż doskonalimy swoje umiejętności oraz jakość oferowanych usług. Celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klienta w końcowym etapie realizowanego zadania.

PHU Widbud
ul. Monte Cassino 71
25-206 Kielce
NIP: 6571780425